PREKYBINIŲ IR BIURO PATALPŲ APŠVIETIMAS

LED apšvietimas prekybos centre Minske

Baltarusijos sostinėje Minske moderniais LED šviestuvais apšviestas prekybos centras “Brest”. Parduotuvėje pakabinti Lumo šviestuvai su kokybiškais vidutinės galios diodais (midipower). Sumontuoti 150 cm ilgio LUMO LINE ir LUMO INGA. Buvo pasirinkti šviestuvai su dvejopa šviesos temperatūra: 3500K ir 4200 K. Pasiektas prekybos centro normas atitinkantis apšvietimas. Numatoma ekonomija – 3-4 kartai.


LED apšvietimas buitinės technikos išparduotuvėje Vilniuje

Antrąjį savo prekybos saloną LUMO LED šviestuvais nusprendė apšviesti UAB „Vektrona“. Kiek anksčiau įmonė LED apšvietimą įsirengė prekybinėse patalpose Alytuje. Vilniuje įsikūrusioje buitinės technikos išparduotuvėje nuspręsta liuminescensinius šviestuvus (100 vnt) pakeisti pažangios LED technologijos LUMO „amstrong“ tipo šviestuvais. Vietoje liuminescensinių 18 W lempų, kurių kiekviename šviestuve buvo po 4, prekybos salone sumontuota 60 vnt INGA 20 (šviestuvo galia 44 W). Pakeitus apšvietimą, išspręsta nekokybiškos šviesos problema. Atsinaujino prekybos salės vaizdas, žymiai patraukliau atrodo ekspozicija. Parduotuvės apšviestumas padidėjo, tačiau elektros energijos sąnaudos smarkiai sumažėjo – net 3 kartus. Pagal skaičiavimus, įmonei investicija atsipirks per 3,5 metus.


LED apšvietimas buitinės technikos išparduotuvėje Alytuje

Buitinės technikos pardavimo salone Alytuje įrengtas LUMO LED apšvietimas. Seniau buvusios liuminescensinės lempos pakeistos „amstrong“ tipo šviestuvais. Parduotuvėje sumontuoti LED šviestuvai veikia jau dvejus metus. Išspręsta ilgą laiką salono šeimininkus kamavusi problema: nuolatinis perdegusių liuminescensinių lempų keitimas, nulemtas elektros įtampos svyravimo. INGA 20 šviestuvai ne tik atsparūs įtampos kaitai, bet ir vartoja mažai elektros energijos. Prekybos patalpose elektros sąnaudos sumažėjo 3 kartus. Be to, žymiai pagerėjo ekspozicijos apšviestumas. Parduotuvės aplinka tapo jaukesnė, parduodama technika aiškiau matoma pirkėjui.


LED apšvietimas ginklų parduotuvėse Vilniuje ir Kaune

Ginklais prekiaujanti įmonė „Oksalis“ atnaujino savo parduotuvę Vilniuje ir įrengė modernų LED apšvietimą. Lubose buvo sumontuota apie 20 vnt INGA20 šviestuvų su apšvietimo reguliavimo sistema, kuri leidžia šviesos srautą sumažinti nuo 100 %. iki 20%. Pakeitus senuosius „Oksalio“ šviestuvus į LUMO INGA, elektros energijos sąnaudos sumažėjo apie 3 kartus. Papildomai taikant reguliavimo funkciją, galimas net 5 kartų sutaupymas. „Oksalio“ patalpos po renovacijos ne tik ekonomiškai apšviestos, bet ir gerokai pagražėjusios. Dekoratyvinėmis juostelėmis buvo apšviestos parduotuvės vitrinos, patraukliau atrodo ekspozicija. Akivaizdžiai pagerėjo bendras patalpų apšvietimas. Rezultatu patenkinti „Oksalio“ savininkai LUMO LED apšvietimą užsisakė ir naujai atidarytai parduotuvei Kaune.


TEO LT administracinių patalpų Lietuvos miestuose LED apšvietimas

LUMO LED šviestuvus įsigijo didžiausia telekomunikacijų bendrovė Lietuvoje. Buvo įrengtas apšvietimas klientų aptarnavimo pastatuose Klaipėdoje, Utenoje, Tauragėje, Šiauliuose ir Vilniuje. Taip pat apšviesti kabinetai įmonės biuruose, reklaminės iškabos. Pagal poreikį pritaikyti įvairūs LUMO LED šviestuvai: nuo taškinių SPOT, „down light“ šviestuvų iki biurams itin tinkančių INGA. Verta paminėti ir sumontuotą apšvietimą įtempiamosiose Barrisol lubose. LUMO LED moduliai (2,3W) šiose lubose ne tik sukūrė jaukią atmosferą, bet ir daugelį metų apsaugos bendrovę nuo papildomų išlaidų bei rūpesčių dėl perdegusių lempučių keitimo. Dažnas lempučių perdegimas dėl elektros įtampos šuolių buvo rimta problema bendrovei. Dabar TEO atstovai džiaugiasi vidutiniškai 3 kartus sumažėjusiu elektros energijos suvartojimu ir sutaupytomis eksploatacijos išlaidomis. Konferencijų salėse sumontuota apšvietimo reguliavimo sistema, leidžianti pasirinkti šviesos srautą nuo 20% iki 100%. Reguliavimas padės dar daugiau sutaupyti, be to, jo dėka galima išgauti norimą atmosferą – nuo prieblandos iki skaisčios dienos šviesos. Sveikatos požiūriu LUMO LED taip pat atsiperka: šis apšvietimas nevargina žmogaus akių, neturi kenksmingų medžiagų. Įjungus šviestuvus, jie įsižiebia akimirksiu ir nemirga.


Žirmūnų boulingo Vilniuje apšvietimo sistemos atnaujinimas

Iki apšvietimo sistemos atnaujinimo šiame boulinge daugiausia buvo naudojami liuminescenciniai šviestuvai. Dėl boulingo veiklos specifikos, kai patalpose dažnai juntama vibracija, o taip pat dėl gana dažno įjungimo ir išjungimo, liuminescencines lempas dažnai tekdavo keisti. Be to, kadangi jos savyje turi pavojingo žmogaus sveikatai gyvsidabrio, prieš tinkamai utilizuojant jas tekdavo ir sandėliuoti, kas reikalavo papildomų kaštų.
Nuo šiol boulingo takus apšviečia linijiniai LUMO LED šviestuvai LINE 8 ir LINE 4. Šie šviestuvai ne tik nebijo vibracijos ar dažno jungimo, bet pasiektas ir labai tolygus viso ploto apšviestumas. Elektros energijos sąnaudos sumažėjo apie 5 kartus.
Be to, boulingo kavinėje sumontuotos LUMO LED Spot lemputės, kurių keitimu nereikės rūpintis bene 15 metų. Šios zonos elektros energijos sąnaudos sumažėjo 10 kartų.

Naujienos