SANDĖLIŲ APŠVIETIMAS

UAB „Sanitex“ šaldomieji logistikos sandėliai

Iki modernizacijos UAB “Sanitex“ šaldomuosiuose sandėliuose buvo įrengtos 440W galios metalo halogeno lempos. Jos buvo pakeistos 99W LUMO LED šviestuvais 90-48 su optika. Taigi, elektros energijos sunaudojimas sandėliuose kelis kartus sumažėjo jau vien dėl gerokai mažesnio naujųjų šviestuvų elektros energijos poreikio.


UAB “Fudo” sandėlio apšvietimas 14 m. aukštyje

Šį pavasarį LUMO LED apšvietimas įdiegtas Kaune sandėliavimo paslaugas teikiančioje įmonėje „Fudo“. Bendrovės šaldymo sandėliuose, kurie veikia esant -20°C temperatūrai, sumontuoti 110 W LUMO LED šviestuvai. Naujose patalpose reikėjo apšviesti dvi judėjimo zonas tarp stelažų. 224 m² ir net 14 m aukščio koridoriuose buvo būtina gauti 200 Lux apšviestumą ir išvengti akinimo. Tai pasiekta pakabinus 14 šviestuvų, kurių bendras galingumas – 1,54 kW. Kartu integruota šviesos srauto valdymo sistema, kuri efektyviai sumažina elektros energijos suvartojimą apie 30 proc.


LED apšvietimas pieno produktų gamintojo sandėlyje Varėnoje

Jau antrus metus veikia LUMO šviestuvais apšviestas AB „Varėnos pienelis“ sandėlis-šaldytuvas. Naujai įkurtos patalpos – net 720 m² dydžio. Joms apšviesti pasirinkti LUMO 90 24 ir 48 LED šviestuvai. Bendra apšvietimo galia 1,7 KW. Sumontuotos valdymo sistemos dėka galia sumažėja iki 1,1 kW. Įmonės atstovai vertina ne tik sutaupymo naudą, bet ir sukurtas darbuotojų sveikatą tausojančias sąlygas. Lyginant su įmonėje seniai įrengtais ir kitokios technologijos lempomis apšviestais sandėliais, naujasis sandėlis-šaldytuvas gerokai pranašesnis šviesos kokybe. Darbuotojai tvirtina, kad LUMO LED apšvietimas nevargina akių ir leidžia ilgą laiką produktyviai dirbti dirbtinio apšvietimo patalpoje.

Naujienos